1
2
3
b
c
d
e
g
i
j
k

Menu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
  • Odsłon : 156287

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

17. NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 lipca 2016 roku


1. Od minionej środy trwają 31. Światowe Dni Młodzieży, których hasłem są słowa Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią. We wtorek nastąpi ich oficjalne otwarcie w Krakowie, a od czwartku przewodzić im będzie Ojciec Święty. Otaczajmy modlitwą to wydarzenie, by dla wszystkich stało się ono umocnieniem w wierze, nadziei i miłości.

2. Msze Święte niedzielne według porządku wakacyjnego. W Koczale bez zmian o godz. 8:00 i 11:30, w Bielsku o 10:00, w Starznie o 13:00, w Łękini Msza niedzielna w sobotę o 19:00.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek - święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa. Po Mszy tego dnia pobłogosławimy kierowców i ich pojazdy. We wtorek wspomnienie rodziców Najśw. Maryi Panny świętych Anny i Joachima, a w piątek - św. Marty.

4. W czwartek od godz. 17:00 zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji nowych powołań.

5. Sprawy kancelaryjne załatwiać można bezpośrednio po Mszy wieczornej.

6. W dniach od 1 do 13 sierpnia zapraszamy do udziału w 34. Pieszej Pielgrzymce Koszalińsko-Kołobrzeskiej na Jasna Górę. Spotkanie przedpielgrzymkowe będzie we wtorek o godz. 19:30 w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Miastku.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Konrad Jarosław Skrzypczak - kawaler, zamieszkały w Koszalinie i Adrianna Maria Kosik - panna, zamieszkała w Bielsku.

8. Do nabycia są „Gość Niedzielny” i wakacyjny „Promyczek Dobra” dla dzieci.

9. Bóg zapłać za dyżur w minionym tygodniu. W tym tygodniu prosimy o sprzątnięcie kościoła rodziny z ul. Przemysłowej: Kondrackiej Alicji, Pietruś Teresy, Kucybała Elżbiety, Wójcik Kazimierza, Betcher Reginy i Poulsen Beaty.

10. Pozdrawiamy korzystających z wakacji i urlopów, życząc pięknego i bezpiecznego wypoczynku, a solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.


ks. proboszcz Józef Oleski