bn3
bn31
bn4
bn5
bn6

Menu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
  • Odsłon : 95113

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  1 marca 2015 roku

 

1.Dzisiaj po Mszy Świętej południowej w Koczale odbędzie się nabożeństwo ekspiacyjne za tych, którzy zabijają nienarodzone dzieci.

2.Po Mszach Świętych tak jak ogłaszaliśmy zbiórka do puszek na rzecz Krajowego Funduszu Misyjnego. O przeprowadzenie zbiórki prosimy członków parafialnej Caritas.

3.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej wraz z rodzicem na Mszę Świętą, a po Mszy na spotkanie.

4.W liturgii tego tygodnia w środę obchodzimy święto św. Kazimierza Królewicza.

5.Odwiedziny chorych będą w piątek od godz. 10:00.

6.Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie wielkopostnym Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 16:00 oraz na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Koczale w piątek o godz. 16:30, a w Bielsku o godz. 18:00.

7.W sobotę 7 marca na godz. 20:00 zapraszamy młodzież do Parafii pw. N.M.P. Wspomożycielki Wiernych w Miastku na kolejne Czuwanie Wielkopostne przy krzyżu. W tym roku spotkanie nosi tytuł ”Krzyż stał się mi bramą” i będzie poświęcone tematyce Bożego Miłosierdzia.

8.Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa, prosimy o przybycie 9 marca to jest w poniedziałek o godz. 17:00 na nauki przedślubne, które rozpoczniemy Mszą św. Spotkanie jest obowiązkowe.

9.Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Jarosław Kamil Wołk, kawaler zamieszkały w Miastku i Urszula Kosmalska, panna zamieszkała w Koczale, Szymon Bulczak, kawaler zamieszkały w Koczale i Emilia Rutecka, panna, zamieszkała w Starznie oraz Tomasz Szczekarewicz, kawaler zamieszkały w Koczale i Edyta Hapka, panna zamieszkała w Konarzynach.

10.Do nabycia jest prasa katolicka: „Gość Niedzielny”.

11.Bóg zapłać za dyżur w minionym tygodniu. Prosimy w tym tygodniu o sprzątnięcie Kościoła rodziny z ul. Miasteckiej: Białowąs Joanny, Holak Ireny, Serowskiej Weroniki, Markowskiej Barbary, Lemańskiej Haliny, Kuczewskiej Teresy.

12.Obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy błogosławieństwa Bożego i zdrowia.


ksiądz proboszcz Józef Oleski