1
2
b
c
d
e
g
i
j
k

Menu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
  • Odsłon : 76877

OGŁOSZENIA PARAFIALNE


22. NIEDZIELA ZWYKŁA – 31 sierpnia 2014 roku

 

1. Jutro zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami i wychowawcami na Mszę Świętą do Koczały o godz. 8:00, którą rozpoczniemy nowy rok szkolny i katechetyczny. Po Mszy odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego w szkole. Także 1 września przypada 75. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o tych, którzy oddali swoje życie za wolność naszej Ojczyzny.

2. W sobotę, 6 września zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą dziękczynną za tegoroczne zbiory podczas dożynek gminno-parafialnych. Rozpoczęcie o godz. 15:00 na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury. Prosimy poszczególne sołectwa i zakłady pracy o przywiezienie wieńców do poświęcenia i konkursu na najpiękniejszy z nich.

3. W przyszłą niedzielę na Jasnej Górze odbędą się ogólnopolskie uroczystości dziękczynienia za tegoroczne plony.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 10:00.

5. W liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – bł. Bronisławę, a w środę – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

6. W sobotę, 20 września zapraszamy młodzież do sanktuarium w Skrzatuszu na spotkanie młodych pod „Jezus = Życie”. Natomiast w niedzielę, 21 września zapraszamy wszystkich chętnych na diecezjalną pielgrzymkę do Skrzatusza. Bardzo prosimy o zgłaszanie się chętnych na wyjazd do przyszłej niedzieli. Koszt wyjazdu to 25 zł od osoby.

7. Do nabycia jest prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Promyczek Dobra”.

8. Bóg zapłać za dyżur w minionym tygodniu. Prosimy w tym tygodniu o sprzątnięcie kościoła rodziny z ul. Leśnej, blok nr 12, klatka nr 2.

9. Obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy błogosławieństwa Bożego i zdrowia.

 

ksiądz proboszcz Józef Oleski