d
j

• Odsłon : 80868

29. NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 października 2014 roku

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary na tacę przeznaczone będą na potrzeby misji.

2. Przeżywamy miesiąc październik, a wraz z nim piękne nabożeństwa różańcowe do Matki Bożej. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tej modlitwie. Nabożeństwo dla wszystkich w Koczale przed Mszą Świętą o godz. 16:30, a w niedzielę wraz z kazaniem o godz. 16:00.

3. W ubiegłą niedzielę w Dniu Papieskim do puszek zostało złożone 1100 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!

4. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek - św. Jana Kantego, kapłana, we wtorek - bł. Jakuba Strzemię, biskupa, w środę - św. Jana Pawła II, papieża, w sobotę - poświęcenia kościoła katedralnego w Koszalinie. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła.

5. W tygodniu będą dodatkowe Msze Święte: we wtorek w Bielsku o godz. 16:00 i w Starznie w czwartek o godz. 17:00.

6. Przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie do koś w sobotę, 8 listopada o godz. 17:00.

7. Zelatorów Kół Różańcowych zapraszamy w sobotę, 25 października do wzięcia udziału w dniu skupienia w Koszalinie. Prosimy obowiązkowo o zgłoszenie przynajmniej jednej osoby z Parafii.

8. Do nabycia jest prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Promyczek Dobra” dla dzieci oraz kalendarz diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej na rok 2015.

9. Wychodząc z kościoła, można zabrać kartki wypominkowe. Prosimy o ich wypisywanie starannym, najlepiej drukowanym pismem. Kartki wypominkowe składamy w zakrystii lub na plebanii.

11. Bóg zapłać za dyżur w minionym tygodniu. Prosimy w tym tygodniu o sprzątnięcie kościoła rodziny z ul. Południowej: Filipkowskiej Jarosławy, Sobczak Heleny, Kuśmierczak Małgorzaty, Lachowskiej Dagmary, Szydłowskiej Katarzyny i Drwęckiej Elżbiety.

12. Obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy błogosławieństwa Bożego i zdrowia.

ksiądz proboszcz Józef Oleski