d
j

• Odsłon : 164993

XXI Niedziela Zwykła – 21. 08. 2016 r

• 1. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie NMP Królowej.
    • 2. W środę przeżywamy święto św. Bartłomieja Apostoła.
    • 3. W czwartek w kościele parafialnym od godz. 17.00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji o powołania kapłańskie i zakonne.
    • 4. W piątek obchodzimy uroczystość NMP Częstochowskiej. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    • 5. W sobotę wspominamy św. Monikę. Zachęcamy do udziału w Regionalnej Pielgrzymce Trzeźwości na Górę Polanowską.
    • 6. Kancelaria parafialna w miesiącu sierpniu będzie czynna w piątek od godz. 15.30 do 17.00 i w sobotę od godz. 10.00 do 11.00 .
    • 7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie naszych świątyń.
      • W najbliższym tygodniu o posprzątanie kościoła parafialnego proszę rodziny z ul. Człuchowskiej: Ratyńską Krystynę, Jastrzębowską Monikę, Tworko Bożenę, Szulc Wiesławę, Wójcik Krzysztofa, Szylak Irenę, Jaświg Krystynę, Strzelecką Barbarę.
        • 8. Sakrament małżeństwa mają zamiar zawrzeć:
        • a)     Wojciech Władysław Buliszak, kawaler, zam. w Łękini z Magdaleną Szkwara, panną , zam. w Grabowie. Zapowiedź pierwsza.
        • b)    Mariusz Andrzej Zięba, kawaler, zam. w Koczale z Kamilą Katarzyną Rugała, panną, zam. w Strzeczona. Zapowiedź pierwsza.
        • c)     Bogumił Karol Adamczyk, kawaler, zam. w Kiedrowicach z Dorotą Nużewską, panną, zam. w Bielsku. Zapowiedź pierwsza.
        • 9. Polecamy Gościa Niedzielnego.
        • 10. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, naszym Gościom i Parafianom oraz wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej oraz naszych Świętych Patronów.

ks. Andrzej Malczyński