d
j

• Odsłon : 109980

18. NIEDZIELA ZWYKŁA  2 sierpnia 2015 roku

1. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej Parafii oraz naszym Parafianom wyjeżdzającym na odpoczynek życzymy radosnego wypoczynku oraz umocnienia wiary w kontakcie z człowiekiem i pięknem przyrody.

2. Msze niedzielne w czasie wakacji odprawiane są według następującego porządku: w Koczale o godz. 8:00 i 11:30, w Bielsku o 10:00, a w Starznie o 13:00. W Łękini Msza niedzielna w sobotę o 19:00.

3. Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień. Jest to miesiąc trzeźwości i wielu ważnych rocznic oraz pielgrzymek do sanktuariów. Prosimy o podjęcie skierowanego do nas przez biskupów apelu o modlitwę i powstrzymanie się od alkoholu.

4. W liturgii tego tygodnia: we wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, w czwartek – Święto Przemienienia Pańskiego, w sobotę – wspomnienie św. Dominika.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msza w Bielsku o godz. 17.00, a także w środę o 17.00.

6. Zapraszamy do wzięcia udziału w Pielgrzymce Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej w Koszalinie, która odbędzie się 15 sierpnia.

7. Do nabycia jest „Gość Niedzielny”.

8. Bóg zapłać za dyżur w minionym tygodniu. W tym tygodniu prosimy o sprzątniecie kościoła rodziny z ul. Młodzieżowej, blok nr 1, klatka nr 2.

9. Obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.

ksiądz proboszcz Józef Oleski