d
j

• Odsłon : 107238

13. NIEDZIELA ZWYKŁA  28 czerwca 2015 roku

1. Rozpoczęły się wakacje i urlopy. Wypoczywającym Gościom i Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa, dużo radości i regeneracji sił.

2. Jeszcze do wtorku włącznie trwają nabożeństwa czerwcowe. Dzisiaj po Mszy południowej, a w tygodniu po Mszy.

3. Jutro obchodzimy Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary na tacę przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Jest to również dzień imienin biskupa pomocniczego Pawła Cieślika. Polecajmy Go w modlitwie. W piątek czcimy św. Tomasza Apostoła.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 17:00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W piątek i sobotę Msze w Bielsku o godz. 17:00.

5. Msze Święte w czasie wakacji są odprawiane według porządku wakacyjnego: w Koczale o godz. 8:00 i 11:30, w Bielsku o 10:00, a w Starznie o 13:00. W Łękini Msza niedzielna będzie w sobotę o godz. 19:00.

6. W czasie wakacji nie będzie odwiedzin chorych. Sprawy w kancelarii parafialnej można załatwiać tylko po Mszy wieczornej.

7. W dniach od 1 do 3 lipca odbędzie się 78. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału.

8. Do wtorku można jeszcze składać przy plebanii zużyty sprzęt elektroniczny.

9. Do nabycia jest prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i nowy numer „Promyczka Dobra” dla dzieci. Można także odbierać listy kierowane do Przyjaciół WSD W Koszalinie.

10. Bóg zapłać za dyżur w minionym tygodniu. Prosimy w tym tygodniu o sprzątniecie kościoła rodziny z ul. Młodzieżowej, blok nr 2, klatka nr 3.

11. Obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.

ksiądz proboszcz Józef Oleski