1
2
3
b
c
d
e
g
i
j
k

Menu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
 • Odsłon : 174008

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  XXVI Niedziela Zwykła – 25. 09. 2016 r.


   1. We wtorek wspominamy św. Wincentego a Paulo.

   2. W środę przeżywamy wspomnienie św. Wacława.

   3. W czwartek obchodzimy święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. O godz. 17.00 zapraszamy na cichą adorację Najświętszego Sakramentu w intencji o powołania kapłańskie i zakonne.

   4. W piątek wspominamy św. Hieronima.

   5. W sobotę, 1 października wspominamy św. Teresę od Dzieciątka Jezus. Na godzinę 12.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas I i II ponadgimnazjalnych oraz wszystkich, którzy z różnych powodów nie przyjęli sakramentu bierzmowania.  Po mszy o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego.

   6. Począwszy od soboty rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W kościele parafialnym będą one w dzień powszedni o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 16.00.

    7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie naszych świątyń. W najbliższym tygodniu o posprzątanie kościoła parafialnego prosimy rodziny z ul. Człuchowskiej: Bloch DariuszA, Jaświng Danutę, Szczekarewicz Roberta, Pipke Krystynę, Kowalik Halinę, Kowalik Ewę, Rotkiewicz Teresę, Knitter Halinę, Wirkus Sabinę.


    8. Sakrament małżeństwa mają zamiar zawrzeć: Błażej Artur Turczyński, kawaler, z Eweliną Turczyńską zd. Domasławska, panną, oboje zamieszkali w Bielsku. Zapowiedź druga.


    9. Polecamy Gościa Niedzielnego z filmem „Bóg nie umarł” i kalendarze diecezjalne na rok 2017.


    10. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, naszym Gościom i Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i naszych Świętych Patronów.