1
2
3
b
c
d
e
g
i
j
k

Menu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
  • Odsłon : 149006

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

13. NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 czerwca 2016 roku


1. Rozpoczęły się wakacje, czas wypoczynku szczególnie dla dzieci i młodzieży. Życzymy, aby ten okres był dla nich bezpieczny i stał się okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą.

2. Od przyszłej niedzieli Msze będą według porządku wakacyjnego. W Koczale bez zmian o godz. 8:00 i 11:30, w Bielsku o 10:00, w Starznie o 13:00, w Łękini Msza niedzielna w sobotę o 19:00. Nie będzie Mszy w Załężu.

3. Sprawy kancelaryjne załatwiać można bezpośrednio po Mszy wieczornej.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Podczas wakacji nie będzie odwiedzin chorych w pierwszy piątek miesiąca.

5. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa, w środę – uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień imienin biskupa seniora Pawła Cieślika. Taca w tym dniu przeznaczona jest jako tzw. świętopietrze na utrzymanie Stolicy Apostolskiej.

6. We wtorek przypada 44. rocznica ustanowienia naszej diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

7. W czwartek zakończymy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

8. Do nabycia są „Gość Niedzielny” i „Promyczek Dobra”. Na stoliku przy wyjściu z kościoła wyłożone są różne pozycje religijne, które można za darmo zabrać do domu.

9. Bóg zapłać za dyżur w minionym tygodniu. W tym tygodniu prosimy o sprzątnięcie kościoła pozostałe rodziny z ul. Południowej. Uwaga! Od tego tygodnia kwiaty zakupują sprzątający i oni też przygotowują dekoracje przy ołtarzu.

10. Obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy zdrowia i Bożego błogosławieństwa.


ksiądz proboszcz Józef Oleski