1
a
b
c
d
e
g
i
j
k

Menu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
  • Odsłon : 79251

OGŁOSZENIA PARAFIALNE


26. NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 września 2014 roku

 

1. W środę rozpoczynamy miesiąc październik, a wraz z nim piękne nabożeństwa różańcowe do Matki Bożej. Św. Jan Paweł II pisał: „Różaniec to moja ulubiona modlitwa! Taka wspaniała modlitwa! Wspaniała w jej prostocie i głębi.” Zachęcamy wszystkich do jej odmawiania. Nabożeństwo różańcowe dla wszystkich przed Mszą o godz. 16:30. Dzieci za udział otrzymają do domu piękne wyklejanki.

2. Od 1 października Msze Święte w tygodniu, będą w Koczale według porządku jesienno-zimowego, czyli o godz. 17:00.

3. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, we wtorek – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła, w środę – św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę i doktora Kościoła, w czwartek – św. Aniołów Stróżów, a w sobotę – św. Franciszka z Asyżu.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5. W czwartek zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00.

6. Rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej, zapraszamy w czwartek na Mszę Świętą i spotkanie po Mszy

7. W sobotę po Mszy Świętej zapraszamy wszystkich sympatyków Pisma Świętego na kolejne spotkanie Kręgu biblijnego.

8. Już dzisiaj zapraszamy chętne rodziny z naszej parafii do zapisywania się na listę w celu otrzymania kopii ikony Matki Bożej Salus Populi Romani, która każdego dnia peregrynuje pośród wiernych w naszej parafii oraz całej diecezji. Zachęcamy, by włączyć się do wspólnej modlitwy za wydarzenie spotkania młodych w Diecezji w roku 2016. Zapisy dotyczą miesiąca października, podczas którego Maryja odwiedzi 31 zapisanych rodzin. Zaprośmy Maryję do swojego domu zgłaszając się na listę w ten jeden dzień października. Przekazanie ikony kolejnej rodzinie odbywać się będzie po Mszy Świętej.

9. W czwartek, 16 października Gminny Ośrodek Kultury po raz trzydziesty piąty zaprasza Seniorów na uroczystość pod nazwą „Piękny jest czas jesieni, czyli Dzień Seniora”. Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00. Ze względu na ustawę o ochronie danych osobowych, nie będą rozdawane zaproszenia imienne, a informacje zostaną przekazane na plakatach. Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na tę uroczystość.

10. Do nabycia jest prasa katolicka: „Gość Niedzielny”, „Promyczek Dobra” dla dzieci oraz kalendarz diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej na rok 2015.

11. Bóg zapłać za dyżur w minionym tygodniu. Prosimy w tym tygodniu o sprzątnięcie kościoła rodziny z domków jednorodzinnych przy ul. Słonecznej: Bajerskiej Joanny, Grugel Danuty, Bukowskiej Lidii, Gwiazda Anny, Brzezickiej Elżbiety oraz Kalemba Mariana.

12. Obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy błogosławieństwa Bożego i zdrowia.

 

ksiądz proboszcz Józef Oleski