1
2
3
b
c
d
e
g
i
j
k

Menu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
 • Odsłon : 176881

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  XXX Niedziela Zwykła – 23. 10. 2016 r.

    

   1. We wtorek obchodzimy święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Koszalinie.

   W katedrze koszalińskiej czterech alumnów naszego WSD przyjmie święcenia diakonatu. Otoczmy ich swoją modlitwą.

   2. W czwartek o godz. 17.00 zapraszamy na cichą adorację Najświętszego Sakramentu.

   3. W piątek przeżywamy święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W naszej modlitwie pamiętajmy o biskupie seniorze Tadeuszu Werno.

   4. Nabożeństwa różańcowe w kościele parafialnym: w dzień powszedni o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 16.00. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w modlitwę różańcową.

   5. Bardzo serdecznie dziękujemy za posprzątanie naszych świątyń. W najbliższym tygodniu o posprzątanie kościoła parafialnego prosimy rodziny z ul. Miasteckiej: Czekieryło Anastazja, Bińczyk Edyta, Włodarczyk Agnieszka, Kiedrowicz Józefa, Cichocka Kinga, Langkafel Daniela, Strzelecka Ewelina.

   6. Wyłożone zostały kartki na wypominki. Prosimy o wpisywanie imion zmarłych na kartkach w mianowniku, drukowanymi literami. W prawym górnym rogu prosimy napisać miejscowość, ulicę, gdyż chcemy w listopadzie w czasie wypominek modlić się wspólnie z mieszkańcami poszczególnych ulic za polecanych przez nich zmarłych. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.

   7. W ramach ogólnopolskiej kampanii "Zapałka nie ogrzeje" w przyszłą niedzielę wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas z naszej szkoły będą rozprowadzać pudełeczka zapałek. Ofiary za nie złożone przeznaczone będą dla osób potrzebujących wparcia w trudnym okresie wydatków na ogrzewanie mieszkań.

   8. Polecamy Gościa Niedzielnego.

   9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, naszym Gościom i Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i naszych Świętych Patronów.

   10. Do wieczności odeszła: Agnieszka Szczęsna l. 88. Msza św. pogrzebowa w jej intencji będzie we poniedziałek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek ...