0
a
b
c
d
e
g
i
j
k

Menu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
  • Odsłon : 112009

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

21. NIEDZIELA ZWYKŁA  23 sierpnia 2015 roku


1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek – święto św. Bartłomieja Apostoła, w środę – uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, w czwartek – wspomnienie św. Moniki, w piątek – św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, a w sobotę – męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

2. Do nabycia jest „Gość Niedzielny”.

3. Bóg zapłać za dyżur w minionym tygodniu. W tym tygodniu prosimy o sprzątnięcie kościoła rodziny z ul. Młodzieżowej, blok nr 5, klatka nr 1.

4. Obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego, wypoczywającym i rolnikom – sprzyjającej pogody, a powracającym z wakacji – bezpiecznego powrotu.


ksiądz proboszcz Józef Oleski