bn3
bn4
bn5
bn6

Menu

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
  • Odsłon : 91620

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

3. NIEDZIELA ZWYKŁA  25 stycznia 2015 roku

 

1. Dzisiaj kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, a jutro przypada światowy dzień modlitw w intencji wyznawców islamu.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek – świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, we wtorek – bł. Jerzego Matulewicza, biskupa, w środę – św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła, a w sobotę – św. Jana Bosko, kapłana.

3. W tym tygodniu Msze św. w Bielsku będą we wtorek i czwartek o godz. 16:00.

4. Podczas wczorajszego XVI Regionalnego Przeglądu Form Kolędniczych w Koczale nasz Muzyczny Zespół Parafialny zajął, podobnie jak w ubiegłym roku, I miejsce w kategorii muzycznej. W kategorii teatralnej, również jak przed rokiem, nasza Oaza Dzieci Bożych zajęła III miejsce. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do tych sukcesów, wyznając w ten sposób swoją wiarę i wychwalając Pana Boga. Szczególnie dziękujemy rodzicom za wspieranie swoich dzieci.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć woskowe świece-gromnice z okapnikiem.

6. Do nabycia jest prasa katolicka: „Gość Niedzielny” w cenie 5 zł.

7. Bóg zapłać za dyżur w minionym tygodniu. Prosimy w tym tygodniu rodziny z ul. Człuchowskiej: Langkafel Urszuli, Langkafel Heleny, Wirkus Sabiny, Knitter Haliny, Mencel Eweliny i Szulc Teresy.

8. Obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy błogosławieństwa Bożego i zdrowia.

 

ksiądz proboszcz Józef Oleski